DJ Rembi

W ramach usług proponuję nagłośnienie imprez okolicznościowych o bardzo różnym charakterze.
Zapewniam stronę techniczną i merytoryczną każdej imprezy.

Oprócz miksowania muzyki prowadzę imprezy jako wodzirej i konferansjer. W zależności od rodzaju zabawy przeprowadzam również konkursy, a w przypadku np. wesela – oczepiny. Zawsze przed rozpoczęciem przyjęcia sprawdzam akustykę, gram na własnym sprzęcie.

Transport jest również w moim zakresie. Po podpisaniu umowy, bądź uregulowaniu 20 % zaliczki, zapewniam rezerwację terminu. Dodatkowo, na życzenie klienta omawiam scenariusz imprezy, co jest szczególnie ważne w przypadku wesela.

Rodzaje imprez : wesela, bankiety, imprezy urodzinowe, chrzciny, komunie, przyjęcia dla firm, szkolenia,zjazdy absolwentów, juwenalia, poprawiny,karaoke etc…

Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy (wzmacniacz, mikser, kolumny) służący do obsługi każdej powierzchni lokalowej. Ponadto dysponuję bardzo bogatą płytoteką, zawierającą muzykę o różnorodnej tematyce (muzyka z lat 60, 70, 80, współczesna, muzyka klasyczna, rock, disco, jazz). Odsyłam do linku: muzyka, gdzie szerzej omawiam ten temat.

Zapewniam także obsługę merytoryczną każdej imprezy (zapowiadanie utworów, konkursy, oczepiny itp.), która jest wliczona w cenę imprezy.

Ponadto oferuję podkład słowny do filmów i bajek.

PRZYJĘCIE WESELNE

Dla większości zakochanych w sobie ludzi zawarcie związku małżeńskiego jest wydarzeniem bardzo ważnym ,skłania do poważnej decyzji :tak jesteśmy razem tylko TY i JA.  Spełnieniem marzeń i miłości jest zaproszenie na jedną uroczystość naszych gości. Tym zwieńczeniem jest wesele czyli wielka niepowtarzalna chwila, coś co łączy dwie rodziny i zaproszonych gości. Tak naprawdę wszyscy na tej imprezie tworzymy RODZINĘ…

Przyjęcie weselne -oferta zawiera bogaty repertuar muzyczny składający się z kilkunastu tysięcy nagrań, począwszy od wczesnego rock’n’rolla po nagrania taneczne współczesne a także gorące klimaty latynoskie, włoskie, francuskie,rockowe i wiele innych. Dla miłośników muzyki klasycznej- tanga, samba, rumba, walce…Także utwory do pośpiewania jeśli ktoś ma życzenie- biesiada .Generalnie są to przeboje,które łączą pokolenia. Naturalnie do każdego wesela dostosowane są one indywidualnie, tak by zaspokoić nawet najbardziej wybrednego gościa i spełnić najskrytsze marzenia.

Podczas spotkania z Narzeczonymi ustalane są godziny rozpoczęcia i zakończenia przyjęcia weselnego, repertuar oraz przebieg uroczystości.

Godzina rozpoczęcia uzależniona jest oczywiście od terminu ślubu. Zakończenie ustala się indywidualnie z Narzeczonymi– przyjmuje się, że przyjęcie weselne trwa około 10 godzin.

Ustalając repertuar Narzeczeni wybierają między innymi utwór na wejście- początkową oprawę i kompozycję przy której zatańczą swój pierwszy taniec rozpoczynając jednocześnie zabawę, tak by na długo zapadł on w pamięć i wzruszał nawet po latach.

Z Młodymi ustalam ramowy program przebiegu przyjęcia weselnego.

Poniżej przedstawiony jest przykładowy scenariusz weselnego przyjęcia
Wesele rozpoczyna się od powitania Młodej Pary chlebem i solą na progu domu weselnego przy dźwiękach  utworu wybranego przez Nowożeńców. Po toaście wzniesionym szampanem Państwo Młodzi tłuką swoje kieliszki, a Goście zapraszani są do stołów. Przed i podczas pierwszego posiłku prezenter inicjuje kolejne toasty.

Zabawa rozpoczyna się od pierwszego wspólnego tańca Młodej Pary.

Dostosowując się do przewidzianych terminów posiłków dj prowadzi zabawę zachęcając obecnych do tańca ,łączenia się w „węże”, „kółeczka” itp. grając muzyczne „bloki” trwające od 30 do 45 minut.
W przerwach odtwarzane są nagrania popularnej muzyki , a Goście zapraszani są do wspólnego śpiewania piosenek i wznoszenia toastów zgodnie z weselną tradycją.

Około godziny 24 rozpoczynają się Oczepiny. Jest to czas  przeprowadzenia uzgodnionych uprzednio konkursów i zabaw itp. (na indywidualne życzenie – ich czas i przebieg każdorazowo ustalane są z Nowożeńcami. W trakcie oczepin następuje rzucanie wianka i krawata. Ma to na celu symboliczne wyłonienie następnych Nowożeńców, choć nie musi oznaczać skojarzenia tych osób w parę.
Po zakończeniu oczepin następuje czas wręczania prezentów i składania życzeń, po czym Państwo Młodzi przystępują do dzielenia weselnego tortu,kiedy przyciemniane są światła a dwie race tlące się na torcie symbolizują gorącą i słodką miłość .To wszystko następuje przy oprawie muzyczno-słownej.

Jednym z najważniejszych i często najbardziej wzruszającym momentem każdego przyjęcia weselnego jest podziękowanie rodzicom Państwa Młodych. Odbywa się to  przy wybranej piosence przez Nowożeńców,ale także i ten specjalny moment jest dostosowany do życzeń i sugestii Młodej Pary. Wtedy to Nowożeńcy i Rodzice pozują do wspólnej fotografii, a Goście Weselni wznoszą toast na ich cześć.
Po oczepinach i torcie trwa dalej zabawa taneczna! Ta część przyjęcia weselnego trwa do ustalonej wcześniej godziny zakończenia.

W trakcie całego przyjęcia weselnego nie ma przerw w muzyce! Jest ona odtwarzana przez cały czas trwania imprezy a podczas podawania posiłków jest grana w tle.

Wynagrodzenie uzależnione jest  między innymi od miejsca, w którym odbywa się przyjęcie weselne (koszty transportu), czasu trwania przyjęcia, zamówionej przez organizatorów aparatury nagłośnieniowej oraz ewentualnych atrakcji dodatkowych. Jestem w stanie dojechać w najdalszy zakątek naszego kraju,ale i również poza granicą.

Gram także dla Polonii na obczyźnie.

DJ wesele – Dj Konferansjer Rembi