O mnie

Biografia

Swoją przygodę z muzyką i radiem rozpoczynałem w Radiu „Łódź” w audycji „Wolne Radio Szkolne” audycją „Frank Sinatra-jego miłość muzyka…” .Od 1991 roku jestem pracownikiem Radia „Żak” i pracownikiem honorowym tej rozgłośni w której prowadzę programy muzyczne i audycję „Bajki,baśnie,bajeczki…”. W tym okresie byłem również lektorem w kinie „Zachęta” i użyczałem głosu do słonecznej listy przebojów Telewizji „Polsat” i na Festiwalu Filmowym „Camerimage”. Współpracowałem również z Telewizją „TELE 24”.
Od 1994 roku byłem prezenterem muzycznym w pierwszej formule Radia „Rock Parada”,które w tamtym czasie miało najwyższe wskaźniki słuchalności. W Radiu „Rock Parada” czytałem także serwisy informacyjne i byłem odpowiedzialny za redagowanie i czytanie serwisów sportowych.

W okresie pobytu w Anglii byłem korespondentem z Londynu dla Radia „Łódź” i Radia „Manhattan”.Po powrocie do kraju zostałem zastępcą redaktora naczelnego do spraw muzycznych w Radiu „Żak”,gdzie byłem odpowiedzialny za cały dział muzyczny i kontakty z firmami fonograficznymi. W międzyczasie przygotowywałem audycje i słuchowiska dla Radia „Bełchatów” z cyklu „Bajki, Baśnie, Bajeczki….” w konwencji czarnego humoru.

W Radiu „Kiks”miałem program poświęcony muzyce rockowej sprzed lat.

Ponadto opracowywałem recenzje płytowe i pisałem artykuły,a równocześnie byłem autorem krzyżówek muzycznych w ramach współpracy z Tygodnikiem „Razem” i lokalną prasą- „Dziennikiem Łódzkim”, „Gazetą Wyborczą”, „Wiadomości Dnia”. Obecnie wciąż działam w Radiu „Żak”.

PRAKTYKA ZAWODOWA

RADIO ŻAK
RADIO PARADA
RADIO KIKS,TELE 24

KLUBY MUZYCZNE W ŁODZI:

VELVET UNDERGROUND
JAMA MADEJOWA
PROHIBICJA ( restauracja W. Malajkata, B. Lindy i Z. Zamachowskiego)
KABARET
IRISH PUB
BELFAST
77
BIBLIOTEKA etc i wiele innych na terenie całej Polski