Radio „Żak”

Zapraszam do słuchania moich programów w każdy wtorek od godz 20.00 do 22.00 na częstotliwości
88,8 Mhz. Prezentuję tutaj muzykę nietuzinkową z pogranicza rocka i jazzu i wszelkich jego odmian jak bluesrock, jazzrock, heavyrock, soulrock,progressive,pomprock,aor,psychodelic etc.

Muzyka nie tylko dla konesera i wytrawnego słuchacza,ale także dla osób chcących poznać historię rockandrolla.

W audycji Złote Lata Muzyki Rozrywkowej prezentuję encyklopedię muzyki od A do Z na antenie radia.

Archiwum Kolekcjonera tutaj z kolei przypominam artystów z okresu lat 60.,70.80. z różnych regionów świata jak np.AZJA,AFRYKA,AMERYKA POŁUDNIOWA (tam gdzie wydaje się,że muzyka rockowa nie dotarła) z nurtu rocka i rozmaitych jego odcieni.

Kalendarium Muzyki tutaj omawiam najważniejsze wydarzenia z dziejów muzyki rozrywkowej.

Baśnie,Bajki,Bajeczki -czytam na żywo różnymi głosami opowiadania z nurtu grozy i historyjki z czarnego humoru i sensacji.

Stare Hity Z Satelity w tej audycji prezentuję  listy przebojów sprzed lat z różnych krajów świata i kontynentów(Polska,Anglia,Stany Zjednoczone,Luksemburg,Szwajcaria,Australia,Japonia,Fidżi etc,)czyli to czego świat słuchał i przy czym bawił się na przełomie lat 50-80 tzw. TOP 20 i HIT ZESTAWIENIA w/g najpoczytniejszych pism muzycznych,wytwórni płytowych, rozgłośni. To wszystko co tworzyło i tworzy kulturę pop-rocka .

Polecam Wam historię rocka w dwugodzinnej pigułce szczególnie osobom wrażliwym na „piękno” muzyki i tym,którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o dziejach muzyki rozrywkowej jak i również wytrawnym jej koneserom…